Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 203101115

Název akce:
Workshop – Prezentační dovednosti
Typ akce:
Seminář
Kód akce:
203101115
Datum konání:
13.6.2020
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2000 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře a zdravotníky všech odborností.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. MENDLOVÁ Pavla
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Interaktivní workshop pro začínající i zkušenější přednášející s mnoha praktickými tipy a dostatkem prostoru na jejich bezpečné vyzkoušení v malé skupině. Hravou formou se budeme věnovat tématům jak zaujmout různé posluchače, jak i vysoce odborné složité téma podat srozumitelně a poutavě, jak pracovat s trémou a jak si poradit s nejčastějšími přednáškovými komplikacemi.
Zbývajících volných míst:
39
Stav vzdělávací akce:
Akce byla zrušena
Poznámka:
9 - 17 hod

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat