Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 203101114

Název akce:
Kurz – Efektivní komunikace (nejen) s odmítači očkování
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
203101114
Datum konání:
25.1.2020
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1200 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
praktické lékaře, praktické lékaře pro děti a dorost, ambulantní i nemocniční specialisty.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Psychiatrie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. MENDLOVÁ Pavla
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Způsob vzájemné komunikace mezi lékařem a pacientem i mezi jednotlivými členy zdravotnického týmu může značně přispívat k úspěšné léčbě pacienta a radosti z práce lékaře. Může se ale také z různých důvodů stát významným stresorem pro obě strany. Co můžeme udělat pro to, aby se komunikace nesla co nejvíce v konstruktivním duchu užitečném pro nás i pacienta? A jak sám sebe podpořit v konfliktních situacích? Interaktivní seminář navazuje na úspěšnou řadu kurzů "Očkování: mýty, realita a jak dál? " a nabízí širší prostor pro praktický nácvik technik efektivního vyjednávání, řešení konfliktů a aktivního naslouchání pro úspěšnou komunikaci v obtížných situacích v denní praxi nejen s odmítači očkování.
Poznámka:
9 - 13 hod

Další možnosti