Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 213101103

Název akce:
Specializační odborná stáž na akreditovaném pracovišti klinické farmacie
Typ akce:
Specializační odborná stáž
Kód akce:
213101103
Datum konání:
15.6.2020 - 19.6.2020
Místo konání:
Praha 8, Budínova 2, Nemocnice Na Bulovce, oddělení klinické farmacie
Cena:
2500 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
farmaceuty, kteří začínají a nemají vlastní klinickou praxi, mají minimální zkušenost s prací na lůžkových odděleních nebo přemýšlejí o klinické farmacii jako o svém budoucím zaměření, dále pro farmaceuty se zájmem o danou problematiku.
Tématické celky:
Farmaceutické obory
Vedoucí:
PharmDr. GREGOROVÁ Jana
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Jana Hartmanová
E-mail: hartmanova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 443
Kmenový základ:
Není
Program:
Specifika hodnocení medikace na interních a chirurgických odděleních zdravotnického zařízení akutní lůžkové péče (standardní a intenzivní). Oddělení klinické farmacie poskytuje systematickou klinicko-farmaceutickou péči pro následující obory specializačního vzdělávání: klinická onkologie, pneumologie a ftizeologie, infekční lékařství, vnitřní lékařství, anesteziologie-resuscitace, všeobecná chirurgie a ortopedie, pediatrie. Činnosti, dokumentace a výstupy oddělení klinické farmacie.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat