Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 213192506

Vzdělávací aktivita je součástí projektu, který je zaměřen na podporu specializačního vzdělávání v oboru klinická farmacie. Projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu zaměstnanosti a je určen pro farmaceuty v přípravě k atestaci z klinické farmacie zařazené do oboru nejpozději do 30. 6. 2017.

Název akce:
Specializační odborná stáž na akreditovaném pracovišti klinické farmacie - PROJEKT
Typ akce:
Specializační odborná stáž
Kód akce:
213192506
Datum konání:
9.12.2019 - 16.12.2019
Místo konání:
Praha 8, Budínova 2, Nemocnice Na Bulovce, oddělení klinické farmacie
Cena:
0 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
farmaceuty v přípravě k atestaci v oboru klinická farmacie nebo pro farmaceuty se zájmem o danou problematiku. Je určena farmaceutům, kteří nemají vlastní klinickou praxi nebo mají minimální zkušenosti s prací na lůžkových odděleních nebo bude jejich zaměření klinická farmacie.
Tématické celky:
Farmaceutické obory
Vedoucí:
PharmDr. GREGOROVÁ Jana
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Jana Hartmanová
E-mail: hartmanova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 443
Kmenový základ:
Není
Program:
Stáž je zaměřena na specifika hodnocení medikace na interních a chirurgických odděleních zdravotnického zařízení akutní lůžkové péče (standardní a intenzivní péče). Oddělení klinické farmacie poskytuje systematickou klinicko-farmaceutickou péči pro následující obory specializačního vzdělávání: klinická onkologie, pneumologie a ftizeologie, infekční lékařství, vnitřní lékařství, neurologie, anesteziologie-resuscitace, všeobecná chirurgie, ortopedie. Činnosti, dokumentace a výstupy oddělení klinické farmacie.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat