Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 205092705

Vzdělávací aktivita projektu je zaměřena na podporu specializačního vzdělávání v oboru nemocničního a veřejného lékárenství a dalších farmaceutických oborů a je spolufinancován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu zaměstnanosti.

Projekt je určen pro farmaceuty v přípravě k atestaci z nemocničního a veřejného lékárenství a dalších farmaceutických oborů (radiofarmaka, farmaceutická technologie, laboratorní a vyšetřovací metody ve zdravotnictví.) zařazených do oboru nejpozději do 30. 6. 2017.

V rámci projektu budou účastníci podpoření ve smyslu úhrady kurzovného, stravného a ubytování (při vícedenních kurzech).

Podmínkou vstupu do projektových vzdělávacích aktivit je naplnění bagatelní podpory 40 hod, tzn., že účastník musí absolvovat 40 hodin vzdělávání.

Kurzy je možné kombinovat tak, aby účastník dosáhl minimálně 40 hod výuky během tří let. Účastníci mohou dosáhnout více hodin, avšak nemůžou absolvovat méně. 40 hodin výuky lze dosáhnout i absolvováním určité vzdělávací akce ze společného základu a následně k tomu další vzdělávací akce ze specializovaného výcviku. Pokud by se chtěl do projektu zařadit zájemce o obor Klinická farmacie, je pro něj určena povinnost v rámci společného základu absolvovat min. 40 hodin vzdělávání. Povinností na vstupu do projektu je vyplnění „Monitorovací list podpořené osoby“, který je povinným dokumentem MPSV souvisejícím s realizací projektu.

Název akce:
Specializační teoretická stáž – Laboratorní a vyšetřovací metody ve zdravotnictví - PROJEKT
Typ akce:
Specializační odborná stáž
Kód akce:
205092705
Datum konání:
(termín dle dohody se školitelem)
Místo konání:
Hradec Králové, Sokolská 581, FN, Ústav klinické biochemie a diagnostiky
Cena:
0 Kč

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pracovníky z běžných i specializovaných pracovišť.
Tématické celky:
Farmaceutické obory, Ostatní nelékařské obory
Vedoucí:
PharmDr. VOŘÍŠEK Viktor
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Nové metody bioanalytiky v souladu s požadavky na Správnou laboratorní praxi.
Zbývajících volných míst:
1
Upřesnění:
1 den
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti