Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 204091101

Název akce:
Kurz – Očkování před cestou do zahraničí a doporučené diagnostické postupy po návratu z tropů
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
204091101
Datum konání:
24.5.2019
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1200 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře a jejich zdravotní sestry, kteří se chtějí dozvědět podrobnosti o očkování před cestou do zahraničí, naučit se provádět zápisy o jakémkoliv očkování v anglickém jazyce dle mezinárodních zvyklostí do Mezinárodního očkovacího průkazu a správně indikovat vyšetření po návratu cestovatele z tropů.
Tématické celky:
Hygiena a epidemiologie, Interní obory, Praktické lékařství
Vedoucí:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Lektoři:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Bude probíráno očkování před odjezdem do zahraničí, především pak doporučené a rutinní očkování před cestou do zahraničí v závislosti na navštíveném regionu, délce pobytu, převažující aktivitě a pobytu ve městě či na venkově. Dále bude probíráno očkování proti žluté zimnici a zápis běžných očkování do MOP, vyplnění Certifikátu o neprovedeném očkování proti žluté zimnici ze zdravotních důvodů a zápis standardních i nestandardních očkování v anglickém jazyce, a dle mezinárodních zvyklostí. Nakonec budou probírána doporučovaná běžně dostupná vyšetření po návratu z tropů a to na základě v Evropě dostupných epidemiologických dat o importovaných horečnatých tropických onemocněních s důrazem na tropické infekce jako jsou tropická a třídenní malárie, horečka dengue, břišní tyfus, rickettsiózy a schistosomóza.

Soubory ke stažení

program kurzu (49 KB)

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat