Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238081270

Název akce:
GDPR pro manažery ve zdravotnictví
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
238081270
Datum konání:
21.6.2018
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1450 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
manažery ve zdravotnictví.
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Lektoři:
RNDr. NEUWIRT Karel
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz zahrnuje přehled platných právních předpisů v oblasti poskytování zdravotních služeb s akcentem na vedení zdravotnické dokumentace a zpracování osobních údajů. Součástí jsou přehledné informace o povinnostech poskytovatelů zdravotní péče v souvislosti s ochranou osobních údajů, a to jak o zaměstnancích, tak o pacientech, případně o dalších fyzických osobách ve vztahu k poskytovatelům (dodavatelé služeb, materiálu apod.). Kurz přináší srovnání stávající právní úpravy a nových pravidel, která s sebou přináší od května 2018 Obecné nařízení EU o ochraně osobních údajů. Důraz je kladen na nové povinnosti, včetně nové funkce Pověřence pro ochranu osobních údajů a vztahu managementu poskytovatele zdravotních služeb k němu.

Soubory ke stažení

program kurzu (60 KB)

Další možnosti