Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238081271

Název akce:
Kurz – Pověřenec a jeho úkoly ve zdravotnickém zařízení
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
238081271
Datum konání:
5.3.2018 - 9.3.2018
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
7250 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
specialisty, Pověřence zdravotnických zařízení pro oblast ochrany a zabezpečení osobních údajů u poskytovatele.
Kategorie oboru:
(Bez kategorie oboru)
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
RNDr. NEUWIRT Karel
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Komplexní program připraví odborníky pro práci Pověřence ve zdravotnickém zařízení. Obecné nařízení o ochraně osobních údajů vyžaduje od osoby Pověřence hluboké znalosti a vědomosti evropské a národní legislativy v oblasti ochrany soukromí,osobních údajů, elektronických komunikací, etiky a dalších souvisejících oblastí. Kurz bude rozdělen do 5 oblastí: • znalosti v oblasti vedení zdravotnické dokumentace ve zdravotnickém zařízení, především dle zákona o zdravotních službách, práva a povinnosti pacienta, práva a povinnosti zdravotnických pracovníků, povinnosti poskytovatele zdravotních služeb; • znalosti z oblasti ochrany a zabezpečení osobních údajů, především dle zákona o ochraně osobních údajů, včetně praktických příkladů z oblasti poskytování zdravotních služeb; • podrobné znalosti Obecného nařízení o ochraně osobních informací, důkladná znalost celého předpisu a dalších souvislostí, zvláště s důrazem na poskytování zdravotních služeb, práva a povinnosti občanů, pacientů, i poskytovatelů služeb, zdravotnických zařízení a zdravotnických pracovníků; • znalosti z oblasti zdravotnických informačních systémů, ambulantních, nemocničních, lékárenských i laboratorních, způsoby práce s daty, principy jejich ukládání, zpracovánía ochrany. Kurz bude zakončen zkouškou, úspěšný účastník získá certifikát o absolvování kurzu.
Zbývajících volných míst:
18
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat