Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238081271

Název akce:
Kurz – Pověřenec a jeho úkoly ve zdravotnickém zařízení
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
238081271
Datum konání:
5.3.2018 - 9.3.2018
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
7250 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
specialisty, Pověřence zdravotnických zařízení pro oblast ochrany a zabezpečení osobních údajů u poskytovatele.
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
RNDr. NEUWIRT Karel
Lektoři:
JUDr. POLICAR Radek
Ing. BUREŠ Vít
RNDr. NEUWIRT Karel
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
PaedDr. LÁZNIČKA Jaroslav
Ing. KUČERA Aleš
JUDr. MAŠTALKA Jiří
Ing. ŘEHOŘEK Martin
Mgr. BĚHÁVKA Petr
PELIKÁN Tomáš
Mgr. BURIAN David
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Komplexní program připraví odborníky pro práci Pověřence ve zdravotnickém zařízení. Obecné nařízení o ochraně osobních údajů vyžaduje od osoby Pověřence hluboké znalosti a vědomosti evropské a národní legislativy v oblasti ochrany soukromí,osobních údajů, elektronických komunikací, etiky a dalších souvisejících oblastí. Kurz bude rozdělen do 5 oblastí: • znalosti v oblasti vedení zdravotnické dokumentace ve zdravotnickém zařízení, především dle zákona o zdravotních službách, práva a povinnosti pacienta, práva a povinnosti zdravotnických pracovníků, povinnosti poskytovatele zdravotních služeb; • znalosti z oblasti ochrany a zabezpečení osobních údajů, především dle zákona o ochraně osobních údajů, včetně praktických příkladů z oblasti poskytování zdravotních služeb; • podrobné znalosti Obecného nařízení o ochraně osobních informací, důkladná znalost celého předpisu a dalších souvislostí, zvláště s důrazem na poskytování zdravotních služeb, práva a povinnosti občanů, pacientů, i poskytovatelů služeb, zdravotnických zařízení a zdravotnických pracovníků; • znalosti z oblasti zdravotnických informačních systémů, ambulantních, nemocničních, lékárenských i laboratorních, způsoby práce s daty, principy jejich ukládání, zpracovánía ochrany. Kurz bude zakončen zkouškou, úspěšný účastník získá certifikát o absolvování kurzu.

Další možnosti