Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 210572272

Název akce:
Mimořádný kurz – Výživa v pediatrii
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
210572272
Datum konání:
3.11.2017
Místo konání:
Praha 10, Ruská 85, IPVZ
Cena:
1450 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pediatry se zájmem o klinickou výživu a intenzivní metabolickou péči u dětí. Kurz je vhodný pro lékaře v přípravě k atestaci v oboru, ale i pro získání nových informací v tomto oboru v rámci celoživotního vzdělávání.
Vedoucí:
MUDr. SZITÁNYI Peter, Ph.D.
doc. MUDr. TĚŠÍNSKÝ Pavel
Lektoři:
MUDr. FRÜHAUF Pavel, CSc.
MUDr. SZITÁNYI Peter, Ph.D.
RŮŽIČKOVÁ Lucie
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz obsahuje 5 témat a je ukončen testem. Frekventanti se seznámí se specifiky nutriční a metabolické péče v pediatrii, základy energetického metabolismu, vyšetřovacími metodami stavu výživy a vnitřního prostředí, indikacemi a správnou aplikací nutriční intervence enterální a parenterální výživou, diagnostikou a řešením malnutričních stavů, základní logistikou nutriční podpory, ambulantní formou nutriční podpory a akutními metabolickými komplikacemi nutriční intervence. Absolvent kurzu bude schopen diagnostikovat a řešit základní problémy spojené s nutriční intervencí u dětí a správně aplikovat její různé formy.

Soubory ke stažení

program kurzu (61 KB)

Další možnosti