Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 204072102

Název akce:
Kurz – Základy očkování pro lékaře a zdravotní sestry
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
204072102
Datum konání:
6.10.2017
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1450 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
praktické lékaře pro děti a dorost, pediatry, praktické lékaře pro dospělé, infekcionisty, epidemiology, hygieniky, mikrobiology, odborníky pracovního lékařství a jejich zdravotní sestry, kteří chtějí získat základní a nezbytné informace o očkování.
Kategorie oboru:
Lékaři
Vedoucí:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Lektoři:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Budou probírány především praktické aspekty očkování dětí, dospělých a seniorů. Fyziologická imunitní reakce po očkování. Rozdělení očkovacích látek dle jejich imunologického působení. Typy a druhy očkovacích látek a jejich kombinování. Kombinace očkovacích látek vzhledem k času a imunologickému působení očkovacích látek. Kontraindikace a nežádoucí účinky očkování. Absolutní a relativní kontraindikace, rozdělení NÚ, synkopa a alergické reakce. Perspektivy ve vývoji a použití očkovacích látek. Nově zavedené OL, nové indikace OL, perspektivy vývoje. Řešení praktických dotazů při očkování. Diskuze nad praktickými dotazy účastníků ohledně očkování.

Další možnosti