Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 204072102

Název akce:
Kurz – Základy očkování pro lékaře a zdravotní sestry
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
204072102
Datum konání:
6.10.2017
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1450 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
praktické lékaře pro děti a dorost, pediatry, praktické lékaře pro dospělé, infekcionisty, epidemiology, hygieniky, mikrobiology, odborníky pracovního lékařství a jejich zdravotní sestry, kteří chtějí získat základní a nezbytné informace o očkování.
Vedoucí:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Lektoři:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Budou probírány především praktické aspekty očkování dětí, dospělých a seniorů. Fyziologická imunitní reakce po očkování. Rozdělení očkovacích látek dle jejich imunologického působení. Typy a druhy očkovacích látek a jejich kombinování. Kombinace očkovacích látek vzhledem k času a imunologickému působení očkovacích látek. Kontraindikace a nežádoucí účinky očkování. Absolutní a relativní kontraindikace, rozdělení NÚ, synkopa a alergické reakce. Perspektivy ve vývoji a použití očkovacích látek. Nově zavedené OL, nové indikace OL, perspektivy vývoje. Řešení praktických dotazů při očkování. Diskuze nad praktickými dotazy účastníků ohledně očkování.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat