Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Volné rezidenční místo v oboru PLDD

Dobrý den, vážení kolegové se zájmem o obor PLDD,

rádi bychom Vás upozornili, že pro tento rok je stále volné jedno rezidenční místo v oboru Praktické lékařství pro děti a dorost.  Je vypsáno druhé kolo výběrového řízení s uzávěrkou pro podání přihlášek ke dni 30.10.2017.  O toto místo se lze ucházet bez ohledu na místo Vašeho pobytu. Školitel Vám zajistí absolvování stáží na lůžkových odděleních (36 měsíců ) v některém z nejbližších zdravotnických zařízení.  Během tohoto období můžeme Vaše rezidenční místo převést k akreditovanému školiteli PLDD dle Vašeho bydliště.  Podmínkou je zahájení vzdělávání ještě do konce roku 2017.  Myslíme si, že je škoda, aby tato dotace zůstala nevyužita už proto, že se stále jedná o nejkratší možnou cestu k atestaci (celkem 48 měsíců a ještě s možností započtení Vaší předchozí praxe na akreditovaných pracovištích ).

MUDr. Hana Cabrnochová, MBA
vedoucí Katedry praktického lékařství pro děti a dorost IPVZ