Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Sdělení

Přihlašování do certifikovaného kurzu Technická audiologie, část 1-8 je pouze dočasně blokováno. Postupujte, prosím, dle instrukcí (viz www stránky Katedry biomedicínské techniky › Zvláštní odborná způsobilost Technický audiolog › Sdělení – viz též https://www.ipvz.cz/o-ipvz/kontakty/pedagogicka-pracoviste/biomedicinska-technika/kontakty-pracoviste), tj. nejdříve je třeba zaslat požadované dokumenty a následně bude umožněno přihlášení na akci. Toto platí pro všechny části 1-8 a současně je třeba zdůraznit, že se musí účastníci postupně přihlásit na všechny části kurzu, které se hradí též postupně! Obdobný text je uveden i u první akce, tj. na https://www.ipvz.cz/vzdelavaci-akce/48745-certifikovany-kurz-technicka-audiologie-cast-1 .

Na www stránce https://www.ipvz.cz/o-ipvz/kontakty/pedagogicka-pracoviste/biomedicinska-technika/vzdelavaci-programy je k dispozici také vzdělávací program certifikovaného kurzu Technická audiologie, kde jsou uvedeny všechny informace o požadavcích, náplni a zakončení kurzu. Další detaily, které vyplývají z organizace jednotlivých částí a zakončení certifikovaného kurzu (písemný test a ústní zkouška), budou účastníkům zasílány emailem a zveřejňovány na této www stránce.