Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví

Musím absolvovat Akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví ještě před vstupem do specializační průpravy, nebo si ho mohu udělat až v jejím průběhu?

Všichni, kdo vystudovali jednooborové pětileté magisterské studium psychologie a začali studovat v akademickém roce 2008/2009 a dříve, mohou být zařazeni do specializačního vzdělávání a AKK Psycholog ve zdravotnictví si dokončit v jeho průběhu. U všech ostatních (v praxi hlavně absolventů bakalářského a navazujícího magisterského studia) zůstane AKK nadále vstupní podmínkou, jejíž splnění je pro zařazení do specializačního studia vyžadováno. Tuto problematiku řeší Věstník MZ z listopadu 2013 (naleznete ho na následujícím odkazu, hledejte na straně 30):

https://drive.google.com/file/d/0B3q7mlE5LUiwT0RGNVZ4VWNQcm1OaFVzRUNsTHAxR0N0MFJn/edit?usp=sharing  

Jsem původní profesí zdravotní sestra (lékař....), takže už jsem zdravotnickým pracovníkem. Musím absolvovat akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví?

Musíte. Jako zdravotní sestra (lékař....) jste sice již zdravotník, ale jako psycholog nikoli. Proto musíte AKK PVZ absolvovat.