Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Konference NIKEZ 2023

Národní institut kvality a excelence ve zdravotnictví (NIKEZ) pořádá konferenci, která se bude konat 16.–17. 10. 2023 v Praze v hotelu Don Giovanni za účasti domácích i zahraničních expertů doplněné o příspěvky přihlášených účastníků. 

Konference představí nově vzniklé národní těleso NIKEZ a jeho agendy. Je vhodná pro všechny zainteresované strany, které zajímá zdravotnický systém, jeho funkčnost a kvalita, a zejména pro ty, kteří v oblasti zdravotnického systému pracují (zdravotníky i nezdravotníky). Zároveň je určena i pro zástupce a členy pacientských organizací, odborných společností a profesních komor. 

Konference se bude zabývat systémovými řešeními pro zvyšování kvality českého zdravotnictví, konkrétně v oblastech tvorby doporučených postupů, operativních doporučení a hodnocení výsledků, obsáhne hlášení nežádoucích událostí, hodnocení kvality péče, sběr dat a statistiku, ekonomické otázky a představí informace, materiály a nástroje pro pacienty a další příjemce zdravotnické péče. 

Účast na konferenci je zdarma. 

Registrace je možná zde