Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Základní psychoterapeutické dovednosti v práci sestry

Vážení zájemci o vzdělávání v psychoterapii pro všeobecné sestry,

IPVZ bude na podzim 2022 zahajovat další běh certifikovaného kurzu Základní psychoterapeutické dovednosti v práci sestry. Kurz je určen všeobecným sestrám se specializovanou způsobilostí Ošetřovatelská péče v psychiatrii, vzdělávání je zaměřeno zejména na osobní prožitky a práci se sebou samými, což celé bude zasazeno do konkrétních intervencí a teoreticky zarámováno. Jedná se o druhý běh vzdělávání, které je svým přínosem, formou i obsahem jedinečný. 

Výběr uchazečů o vzdělávání k přijetí do certifikovaného kurzu bude probíhat v první fázi  (do konce dubna 2022) shromážděním a následným seznamováním se se životopisy a motivačními dopisy. Vhodní uchazeči budou následně vyzváni k osobnímu pohovoru s lektory (květen-červen 2022).

Celkový rozsah kurzu je 240 hodin, které jsou rozvrženy do deseti třídenních setkání s odstupem 2-4 měsíců (4x ročně).

Celková cena certifikovaného kurzu je 45 000 Kč – účastnický poplatek za kurz je rozdělen k úhradě vždy za jedno třídenní setkání: 4 500 Kč (24 hodin). Účastnický poplatek nezahrnuje dopravu, ubytování a stravu.

V případě zájmu mohou zájemci svůj  životopis spolu s motivačním dopisem zasílat do 30.4. na adresu: nelekari@ipvz.cz