Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Víte, že...

Víte, že IPVZ pravidelně vydává elektronický zpravodaj iPVZ PLUS?

Od srpna 2021 vydává IPVZ poprvé ve své historii vlastní periodikum v podobě elektronického newsletteru neboli zpravodaje. Ten je nazván iPVZ Plus. Název je uváděn s malým „i“ právě proto, že je vydáván pouze v elektronické podobě a Plus znamená, že obsahuje informace navíc, nad rámec povinně zveřejňovaných informací, nad rámec pravidelných aktualit na webových stránkách nebo v dalších materiálech a dokumentech.

iPVZ Plus vychází 6 x ročně s dvouměsíční periodicitou a je určen jak odborné, tak i laické veřejnosti se zájmem o oblast zdravotnictví.

Letošní poslední číslo vyjde 06. 12. 2022. Všechna čísla jsou k dohledání na webových stránkách IPVZ, na adrese https://www.ipvz.cz/zpravodaj-ipvz-plus, ale pokud zpravodaj chcete pravidelně dostávat do e-mailu, můžete se přihlásit i k automatickému odběru