Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Víte, že...

Víte, že pokud hledáte ubytování v Praze, můžete využít služeb Hotelu ILF?

Hotel ILF je moderní 3* kongresový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých 100 m od stanice metra Budějovická. Disponuje tak výborným přímým spojením do historického centra Prahy do 10 minut.

Hotel ILF nabízí celkem 320 lůžek v pestré pokojové skladbě, kterou tvoří jednolůžkové, dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou nebo suity, tedy pokoje s oddělenou ložnicovou a obývací částí. V ceně ubytování je bohatá bufetová snídaně. Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybavené televizí a Wi Fi připojením k internetu. Příjemným bonusem je i výhled na různé pražské části.

Hotel ILF zároveň nabízí rozsáhlé variabilní konferenční prostory a kompletní konferenční služby. Základ tvoří moderní a v roce 2021 kompletně zrekonstruovaný konferenční sál Johanna Gregora Mendela s kapacitou 120 míst. Hotel dále disponuje 11 konferenčními místnostmi s kapacitou od 10 do 60 míst.

Díky hotelové restauraci, která je ideálním místem nejen pro pracovní snídani nebo oběd, odpolední jednání s občerstvením, ale i pro romantickou večeři, je zajištěna celodenní možnost stravování. Součástí restaurace je letní terasa, kde nabízíme příjemné posezení při sezónních gastronomických akcích a oddělený salonek pro 10 osob.

Dalším místem, kde je možné se v rámci hotelu občerstvit nebo odpočinout, jsou stylové prostory hotelové kavárny s letní terasou a lobby barem. Tato místa jsou ideální nejen pro odpočinek, pracovní i soukromá jednání, ale i pro oslavy, svatby, rauty, vernisáže nebo prezentace.

https://www.hotel-ilf.cz/