Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Víte, že...

Víte, že IPVZ od roku 2022 pravidelně vydává podcast "Praktici" ?

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví letos spustil další platformu, která má za cíl vzdělávat, poskytovat informace přímo z praxe, sdílet zkušenosti z jednotlivých oborů a zároveň je zaměřena primárně na praktické lékaře. Začali jsme s různými odborníky natáčet vlastní pravidelný podcast Praktici.

Zajímavou formou v podobě rozhovorů praktických lékařů se specialisty z různých oborů se témata jednotlivých dílů zaměřují na jejich vzájemnou spolupráci napříč obory a odbornostmi. Ke každému dílu jsou navíc k dispozici relevantní zdroje a také nabídka konkrétních vzdělávacích akcí pořádaných IPVZ. Jedním ze záměrů těchto rozhovorů je možnost, jak osvětlit rozhraní mezi primární péčí a tím, co na ni navazuje nebo navazovat může.

Jednotlivými díly posluchače provází a rozhovory s odborníky vedou dva lékaři, kteří se vzájemně alternují. Jsou jimi MUDr. Ludmila Bezdíčková, praktická lékařka a vedoucí katedry všeobecného praktického lékařství na IPVZ a MUDr. Jáchym Bednář, praktický lékař a pedagogický pracovník katedry všeobecného praktického lékařství na IPVZ.

Nový díl zveřejňujeme jednou za dva týdny, vždy v pátek. Podcast Praktici je možné sledovat na sociálních sítích jako je Twitter a Facebook, na kterých pravidelně zveřejňujeme informace každý pátek. Nové díly vychází každých 14 dní, vždy v pátek a budeme o nich informovat právě na sociálních sítích. Celé podcasty je možné stáhnout a poslouchat také na Apple podcasts či Spotify. Případně přímo na https://www.buzzsprout.com/2001816.