Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Mimořádná opatření

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

na základě vývoje situace při šíření koronavirové infekce se s účinností od 26.3.2020 do odvolání ruší v rámci IPVZ výkony zkoušek po základním kmeni lékařů a farmaceutů a všech atestačních a jiných zkoušek lékařů, farmaceutů a nelékařských pracovníků. O dalším vývoji situace v rámci specializačního vzdělávání vás budeme informovat. Děkuji za pochopení.

25.3.2020
MUDr. Antonín Malina, Ph.D., MBA
ředitel IPVZ


Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

navazuji na včerejší informaci týkající se činnosti IPVZ v současné nouzové situaci, na jejímž základě byly od pondělí  16.3.2020 až do odvolání zrušeny  všechny vzdělávací akce. Toto zastavení vzdělávacích akcí se však netýká výkonu zkoušek po základním kmeni lékařů a farmaceutů a všech atestačních a jiných  zkoušek  lékařů, farmaceutů a nelékařských pracovníků. U těchto zkoušek se předpokládá účast menšího počtu osob, než stanoví rozhodnutí vlády České republiky. Podmínkou výkonu zkoušek je zájem uchazečů a schopnost sestavit příslušné zkušební komise.

Realizace stáží je závislá pouze na individuálním rozhodnutí  poskytovatele zdravotních služeb, zda takovou stáž umožní realizovat. U těchto stáží se rovněž předpokládá účast menšího počtu osob, než stanoví rozhodnutí vlády České republiky.

Pokud se týká povinných teoretických kurzů, hledáme v současné době možnosti pro jejich realizaci distanční formou. O možnosti využití těchto forem budete informováni.

Děkuji za pochopení.

13.3.2020
MUDr. Antonín Malina, Ph.D., MBA
ředitel IPVZ


Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v souvislosti s dnes přijatým vládním opatřením budou v pátek 13. 3. 2020 uskutečněny jen vzdělávací akce s počtem účastníků do 30 osob.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a dále vzhledem k tomu, že se mnozí kolegové ale i lektoři nemohou vzdělávacích aktivit z objektivních důvodů účastnit, rušíme od pondělí 16.3.2020 až do odvolání všechny vzdělávací akce IPVZ, tedy i ty s nižším počtem účastníků.

Všichni přihlášení účastníci budou o zrušení jednotlivých vzdělávacích akcí individuálně informováni e-mailem. O náhradních termínech budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek.

12. 3. 2020
MUDr. Antonín Malina, Ph.D., MBA
ředitel IPVZ