Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


3. Celostátní konference ambulantní péče pro lékaře a sestry

We Make Media, s. r. o. ve spolupráci s EUC a.s. pro vás připravují již 3. ročník celostátní konference ambulantní péče určené lékařům a sestrám. Termín jejího letošního konání je 15. listopadu 2018 a stejně jako v minulém roce konference proběhne na adrese: Na Pankráci 1690/125, Praha 4.

Těšit se můžete na zajímavé přednášky odborníků zabývajících se ambulantní péčí. Hlavní témata letošní konference budou zahrnovat diabetologii, lékařskou etiku, praktické lékařství, ale budete moci porovnat např. také zkušenosti z Velké Británie se svými, či seznámit se s legislativními novinkami v oblasti medicíny. V rámci konference bude také letos vyhlášena cena profesora MUDr. Františka Kölbela, DrSc., za mimořádný přínos v oblasti zdravotnictví EUC.

Bližší informace týkající se předběžného programu konference, možnosti registrace, či zpráv z předchozích ročníků naleznete na webu www.ambulance21.cz.