Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Víte, že...

Víte, že IPVZ pořádá vzdělávací akce napříč všemi lékařskými obory?

Pro převážnou většinu oborů specializačního vzdělávání Institut zřídil tzv.  pedagogická pracoviště (katedry, subkatedry, výuková pracoviště), která se vzdělávání v daném oboru věnují, a to nejenom specializačnímu vzdělávání lékařů, farmaceutů a nelékařských zdravotnických povolání, ale i vzdělávání v rámci celoživotního vzdělávání.

Obory specializačního vzdělávání lékařů, zubních lékařů a farmaceutů jsou nyní stanoveny vyhláškou č. 185/2009 Sb., o oborech specializačního vzdělávání lékařů, zubních lékařů a farmaceutů a oborech certifikovaných kurzů, ve znění pozdějších předpisů.

Vyhláška však bude s účinností novely zákona č. 95/2004 Sb., která vstoupí v platnost pravděpodobně od 1.7.2017, změněna, stejně jako počty základních a nástavbových oborů. O schválených změnách Vás budeme skrze web IPVZ informovat. 

Chcete-li získat informace o možnosti získání specializované způsobilosti, zařazení do základních či nástavbových oborů (certifikovaných kurzů), uznávání absolvované praxe, atestační zkoušce aj., souhrnné informace naleznete v na stránce jak získat specializovanou způsobilost.

Pokud hledáte vzdělávací akci v rámci  konkrétního oboruvyužijte pokročilé vyhledávání v seznamu vzdělávacích akcí, které umožňuje mimo jiné vyhledávat vzdělávací akce podle pedagogického pracoviště.