Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Víte, že...

Víte že, IPVZ zorganizoval v roce 2016 vzdělávací akce pro více než 19 000 účastníků?

V roce 2016 IPVZ zorganizoval celkem 1338 vzdělávacích akcí s rozdělením na 860 vzdělávacích akcí v rámci celoživotního vzdělávání a 478 akcí pro specializační vzdělávání. 

Zajímavý je však nárůst zájemců o vzdělávací akce, kdy se v minulém roce z celkového počtu 19032 zájemců o vzdělávání zúčastnilo 9624 akcí v rámci celoživotního vzdělávání a 9 408 v rámci specializačního vzdělávání. Oproti roku 2015 je tento nárůst o 690 účastníků.

Institut se každý rok snaží uspokojit poptávku po vzdělávání ve zdravotnictví a stále usiluje o rozšiřování nabídky zajímavých vzdělávacích akcí.  Doufáme, že každý si najde to, o co má zájem.   

Aktuální nabídku vzdělávacích akcí na 2.pololetí 2017 naleznete na adrese www.ipvz.cz/vzdelavaci-akce/seznam-vzdelavacich-akci