Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Vernisáž

Dne 6. 6. 2017 byla v kavárně hotelu ILF zahájena výstava fotografií MUDr. Jiřího Steinbacha, primáře ARO NH Hospital a.s. v Hořovicích. Vernisáž slavnostně zahájil MUDr. Ivo Jokl, náměstek ředitele pro pedagogiku, vědu a výzkum.

MUDr. Jiří Steinbach se fotografování věnuje již od studia na střední škole, intenzivně posledních 10 let. Tematicky se věnuje především fotografováním lidí (sociální dokument, street photo, portréty, akty), ale nevyhýbá se ani zátiší, architektuře a krajině. Od roku 2010 spolupracuje s Nadací Leontinka, od roku 2011 je členem sdružení berounských „Fotoriků“. V posledních letech se s úspěchem účastnil domácích i zahraničních fotosoutěží. Výběr autorových fotografií si lze prohlédnout na www.fotosteinbach.com.

Výstava je volně přístupná do 30. září 2017 v přízemí hotelu ILF.