Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Obnovení činnosti Oddělení vědeckých informací IPVZ

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví  dne 1.2.2017 slavnostně obnovil  činnost Oddělení vědeckých informací IPVZ (dřívější Knihovny) v 1. patře hotelu ILF.  

V zahajovací řeči ředitel IPVZ  MUDr. Antonín Malina, Ph.D., MBA, uvítal hosty a uvedl, že kvalitní zdroje odborných informací v podání knihovny a fungujícího informačního systému by neměly chybět v žádné vzdělávací instituci. Proto je velmi rád, že se tradice někdejší  knihovny vrací a IPVZ může tyto služby a zázemí  poskytovat. 

MUDr. Ivo Jokl, náměstek ředitele IPVZ pro pedagogiku, představil nově zrekonstruované prostory knihovny a širokou škálu jejich využití. V nově zrekonstruovaných prostorách je k dispozici příjemné prostředí knihovny se studovnou vybavené počítači s přístupem na internet. Je možnost půjčení odborných lékařských publikací,  časopisů a unikátních odborných výukových textů, které vydává IPVZ. Dále je zde možnost zaregistrovat se přímo na místě do Národní lékařské knihovny a mít tím přístup k velkému množství odborných databázových systémů. 

Mgr. Kateřina Hájková, MBA z Oddělení vědeckých informací představila odborné informační a knihovnické služby, které znovu otevřené pracoviště poskytuje. Poděkovala všem, kteří se podíleli na vybudování nového oddělení, ať už zaměstnancům IPVZ, tak zástupcům Národní lékařské knihovny, dále pracovníkům Střediska vědeckých informací nemocnice na Bulovce, knihovny NCONZO, Vědecké lékařské knihovny IKEM, Ústavu vědeckých informací 2. lékařské fakulty a Fakultní nemocnice v Motole a Centra pro vzdělávání FTN.

Věříme, že naše Oddělení vědeckých informací bude sloužit ku prospěchu všem účastníkům vzdělávacích akcí IPVZ i jejich školitelům.

Kontakt:
Oddělení vědeckých informací
Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví
Hotel ILF, Budějovická 15/743, Praha 4, 140 00
Tel: +420 261 092 470
E-mail: knihovna@ipvz.cz
Web: www.ipvz.cz/ovi

Fotografie ze slavnostního otevření

Fotografie interieru