Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


2. CELOSTÁTNÍ KONFERENCE AMBULANTNÍ PÉČE

Dovolujeme si vás pozvat na již druhý ročník celostátní konference ambulantní péče, která je určena lékařům a sestrám. Letošní ročník se bude konat 2. listopadu 2017 na adrese: Na Pankráci 1690/125, Praha 4. Těšit se můžete na zajímavé přednášky, na témata etiky v medicíně, preventivní medicíně nebo například očkování. Registraci na konferenci i další informace naleznete na www.ambulance2017.cz

První úspěšný ročník konference se konal 3.listopadu v pražském kongresovém centru Vavruška. Zúčastnilo se jí 110, především zdravotnických pracovníků a vystoupilo na ní 12 řečníků. Účastníci si vyslechli 7 přednášek a měli možnost se zúčastnit diskusního panelu o nových trendech v ambulantní péči. Celá konference se nesla v duchu toho, co nás čeká v blízké budoucnosti našeho zdravotnictví a přístupu k pacientům.