Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Víte, že...

Víte, že pokud hledáte ubytování v Praze. Můžete využít služeb Hotelu ILF?

Hotel ILF disponuje lůžkovou kapacitou pro 320 hostů (200 pokojů) s  možností ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a v suitech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, SAT TV a WIFI připojení. Hotel nabízí i několik pokojů speciálně upravených pro handicapované hosty.  

Ceník ubytování v odkazu: http://www.hotel-ilf.cz/hotel/cenik-ubytovani

Hotel ILF se nachází v klidné části Prahy 4 ulice Budějovická. Je obklopen parkovou zelení a situován přímo u stanice metra Budějovická, trasa "C". Od centra Prahy je vzdálen pouze 10 minut jízdy metrem a zároveň má velmi dobrý přístup z dálnice D1 Praha - Brno.

Poloha hotelu v odkazu: http://www.hotel-ilf.cz/hotel/poloha-hotelu

Součástí hotelu je i restaurace s pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně a kavárna s letní terasou. Všechny pokoje a prostory hotelu jsou nekuřácké.

Rezervace pokojů je možná prostřednictvím webových stránek Hotelu ILF: http://www.hotel-ilf.cz/hotel/rezervace-ubytovani