Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Krav Maga – Bezpečná sebeobrana pro zdravotníky

Co je KRAV MAGA?

Jeden z nejtvrdších a nejúčinnějších způsobů sebeobrany. Taková pověst provází izraelský bojový systém Krav Maga.  Zvláštní název pochází z hebrejštiny a znamená „boj zblízka“. Na rozdíl od jiných podobných sportů ale neučí, jak bojovat, nýbrž, jak se bránit. Systém Krav Maga se na počátku vyučoval pouze jako vojenský obranný systém. Později byla ale vyvinuta i takzvaná civilní varianta, která lidi učí, jak se zachovat v situacích, kdy je někdo ohrožuje nebo napadne.  S touto variantou přišel zakladatel tohoto systému Imrich („Imi“) Sde-Or, který se narodil v roce 1910 v Budapešti a však vyrostl v Bratislavě. Imrich začal upravovat a modifikovat systém Krav Maga pro civilní použití tak, aby bez ohledu na fyzickou připravenost obránce bylo možné předejít jakkoliv motivovanému útoku.  V České republice se neoficiálně s Krav Maga začalo již v roce 2003, ale až o pět let později se prvním instruktorům povedlo úspěšně absolvovat instruktorský kurz a následně otevřít českou pobočku.

 

Lektor kurzu

Igor Datko

KM Stupeň: Graduate 5
Certifikace: Civil, Women
Klub: Krav Maga Academy
 

Cena

Účast  na kurzu je zpoplatněna částkou 1200 Kč (Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení).


Kurz KRAV MAGA

V kurzu Krav Maga bezpečná sebeobrana pro zdravotníky pod vedením instruktora Igora Ďatka se naučíte nejen sebeobranné techniky ale především taktiku, jak se v určitých situacích zachovat. Samotný boj by měl být až poslední možností. Dále se také dozvíte jak určitým momentům předcházet, kdy je nejlepší utéct a jak se zachovat poté, co se s nastalou situací nějak vypořádáte. Krav Maze se mohou věnovat muži, ženy i děti. Výukový systém je přizpůsoben každé skupině, to znamená, že trénovat tak mohou ženy i muži společně. 
 

Nabídka termínů

obsazeno