Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Informace o realizaci e-learningu

Provoz e-kurzů je realizován přes Learning Management System MOODLE, který je dostupný na adrese http://moodle.creativeconnections.cz/.

První den běhu e-kurzu Vám bude na e-mail společně s metodikou pro účastníky e-kurzů zasláno přihlašovací jméno a heslo. V případě dotazů k přihlašování na e-kurzy pište na e-mail: trojanova@ipvz.cz.

Pokud jste se zapsal/a ke studiu e-kurzu poprvé, zaregistrujte se, prosím, zde:  https://moodle.creativeconnections.cz/login/signup.php?

Jestliže jste již některý z e-kurzů absolvoval/a, přihlaste se pomocí Vašich přihlašovacích údajů. V případě, že se Vám nepodařilo přihlásit, klikněte na uvedený odkaz:  Zapomněli jste své uživatelské jméno či heslo?

Každý e-kurz je ukončen závěrečným e-testem, který musíte splnit v rámci této stanovené doby.

Po úspěšném absolvování e-kurzu včetně e-testu získáte Potvrzení o účasti na e-kurzu, které Vám bude zasláno elektronickou cestou po skončení e-kurzu.