Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Seminář SEM ČLS JEP - 1.6.2021

01.06.2021 - 13:30-15:30

Webinář je dostupný na adrese https://www.youtube.com/watch?v=_CJRusUFyRg

Přenos bude vysílán živě na platformě YouTube ze studia IPVZ, přičemž k jeho sledování není vyžadována instalace žádného software a postačí pouze zadat do webového prohlížeče odkaz, který je bude/je zveřejněn. Účastníkům webináře bude dále po dobu 7 dnů k dispozici audiovizuální záznam.

V případě, že budete chtít diskutovat (přispívat do chatu), je nutné být přihlášen na Youtube.com (pro samotné zhlédnutí semináře není přihlášení nutné). Přihlášení provedete najetí kurzorem na chat a kliknutím na tlačítko "Přihlaste se do chatu". Zde můžete vybrat účet, který již máte vytvořený/používáte nebo si můžete založit účet nový. Nový účet založíte kliknutím na volbu "jiný účet" a následně na odkaz "Vytvořit účet", kde do jednotlivých položek zadáte požadované informace.

V případě technických problémů nás prosím kontaktujte na adrese webmaster@ipvz.cz.

.